ANGUSO (Anguso)
OFFLINE

ANGUSO (Anguso)

0
5375
ANGUSO (Anguso)
...
Aberdeen Angus
celoročně
rozvoz do domu, e-shop
ano
Farmers spol. s r.o. (Anguso)
Voletinská 252
Trutnov 3
Královéhradecký kraj
54103
Česká republika
-
+420 499 842 025
+420 499 842 026
-

Najdete nás na FB: https://www.facebook.com/anguso.cz/

Rozvážíme kvalitní hovězí maso a mléčné výrobky z farmy až do domu. Víte, že hovězí maso od nás vydrží 3-4 týdny v lednici?

Jednu objednávku mohou vyplnit 1-4 osoby (A,B,C,D) na stejné dodací adrese. Pokud je osob více, vyplníte více objednávek. Požadované množství masa, masných výrobků a sýrů vyplňujte v kilogramech, ostatní - dle údaje u produktu.

- objednávky zasílejte vždy do pátku do 12:00

- zboží Vám bude doručeno následující týden, dle rozvozové trasy

- všechny trasy najdete v nabídce "Den/rozvozová trasa" po rozkliknutí v kontaktních údajích

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Aberdeen Angus z podkrkonošské farmy

Kvalitní hovězí maso plemene Angus se vyznačuje vynikající chutí, křehkostí až šťavnatostí. Chuť masa z naší farmy ovlivňuje pastva na podhorských loukách, způsob porážky a zrání, které jsou provedeny tak, jak je běžné ve státech milovníků hovězího masa.

Skot chováme na podhorských loukách v Krkonoších, převážně pastevním způsobem bez použití průmyslových krmiv.

Maso z plemene Angus pochází výhradně z mladých býků a je díky jedinečné vlastnosti mramorování - nitkovému ukládání tuku do svaloviny - křehké a šťavnaté s typickou chutí. Po celém světě je toto kvalitní maso považováno za prémiový produkt pro kulinářské účely.

Hovězí maso Anguso má vynikající výživnou hodnotu - vysoký obsah kvalitních bílkovin, vitamíny skupiny B, železo, fosfor a stopové prvky. Slouží jako přirozený zdroj konjugované kyseliny linolové, která napomáhá k vytvoření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou v lidském těle. Z masa tohoto plemene zhotovíte skvělé jídlo od bifteku po guláš, pro jehož přípravu doporučujeme hovězí kližku. Delikatesy z masa plemene Angus připravíte za podstatně kratší dobu než u běžného hovězího masa.

Navíc naše vakuované maso vydrží 3-4 týdny v lednici.

2016/06/22
-

Mapa