Statek Adámek (celinamzid)
OFFLINE

Statek Adámek (celinamzid)

0
2686
Statek Adámek (celinamzid)
...
aberdeen angus
celoročně
z farmy
10 - 12 dní
Statek Adámek
Čelina 1
Nový Knín
Středočeský kraj
26203
Česká republika
-
-
+420 775 596 676
-

Nakupujete v supermarketu, kde je sice leckteré zboží za výhodnou cenu, ale kvalitní vyzrálé hovězí z domácího chovu tam neseženete?

Nemáte čas chodit každý týden do špičkového řeznictví, abyste si mohli o víkendu udělat dobrý steak nebo úžasný guláš?

A je pro vás důležité, aby se zvířaty bylo zacházeno šetrně a byla krmena tím, co jejich chovatel sám vypěstuje? Pak jste tady správně.

 

Objednávejte:

STEAKOVÉ MASO

cena od 239,- Kč / kg

Když steak, tak ze svíčkové… Víme, že tato varianta není špatná, ale zdaleka není jediná. Protože vyzrálé hovězí přináší spoustu možností. Někdo dává přednost chuti roštěné, někdo zase veverce, jiný nedá dopustit na pupek. A to tu je ještě holubička, oponka či plecový štítek… Někdo má už vybráno. A kdo ne, ten musí ochutnat a najít si svého favorita.

TAŠKA PLNÁ HOVĚZÍHO

cena od 170,- Kč / kg

Naše taška s domácím hovězím obsahuje v menší variantě pět kilogramů masa, v té větší pak deset kilogramů. Nabízí vždy několik druhů vyzrálého hovězího na vaření, dušení či pečení, včetně kostí na polévku či mletého na burgery. Díky tomu budete mít nejen dostatečnou zásobu kvalitního masa, ale také pestrý jídelníček.

CO SE NEVEŠLO DO TAŠKY

cena od 160,- Kč / kg

Dostali jste chuť na kus hovězího, který v našich taškách postrádáte? Nebo chcete zkusit nový recept, ale chybí vám ta podstatná surovina – jazyk, líčka, srdce, játra, ledvinky, žebra či oháňka? Zde je nabídka pro labužníky, kteří vědí, že z každé části hovězího se dají připravit úchvatné pokrmy. Jen mít odvahu a kvalitní suroviny. To první je na vás. A to druhé najdete u nás.

 

+420 775 596 676
info@domacihovezi.cz

Najdete nás na FB: https://www.facebook.com/DomaciHovezi/

 

Byli jsme v České Televizi: Cestou za chutěmi - hovězí maso 

2016/11/08
-
-
(4) (2)

Mapa