Obrázek kontaktu

Jihočeský kraj

Kraml Eduard

Eduard Kraml

Jirkalov 57
Stachy
38473
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon:
+420 388 428 645
Mobil:
+420 602 138 718


Prodej: ze dvora, podrobnosti viz níže

Zrání: ano (10 dní)

Plemeno: salers

 

Prodej se uskutečňuje vždy v sobotu odpoledne, zákazník si pro objednané maso musí v daný termín přijet.

Prodáváme i vnitřnosti a je možné si též koupit celou čtvrť, popřípadě polovinu kusu.

 

Prodej bio-masa

Prodáváme bio-maso z mladých býčků a jaloviček, pouze z vlastního chovu naší ekologické farmy, porážka na jatkách pod veterinárním dozorem.

Máme vlastní chladicí box, kde maso zraje ve čtvrtích cca 7 - 10 dní, čímž získá na křehkosti. Prodáváme balíčky o hmotnosti 10,15, 20 a více kg, kde je zastoupeno zadní, přední nebo kližka, hrudí nebo pupek a kosti s masem - žebra nebo páteřní kost. Při takovéto skladbě balíčků vychází průměrná cena cca 150 - 160 Kč za 1 kg.

Na objednávku lze přidat pravou svíčkovou, falešnou svíčkovou /váleček/ nebo roštěnou. Maso prodáváme turnusově - přes zimu cca 1 x do měsíce, v letním období cca 1 - 2 x za čtvrtletí.

MASO JE NUTNÉ DOPŘEDU OBJEDNAT!

 

Plemeno Salers pochází z oblasti Centrálního masivu v jihozápadní Francii. Bylo vyšlechtěno na přežitelnost v tvrdém klimatu, takže se pro svoji nenáročnost a odolnost výborně hodí do podhorských a horských oblastí.

Mnoho chovů produkujících mléko využívá plemene Salers k přechodu k chovu masného skotu. Také se výborně hodí k převodnému křížení s ostatními masnými plemeny.

Salerský skot je černorohý, tzn. s černou rohovinou, která je velmi odolná i ve tvrdých terénech, a proto plemeno není náročné na ošetřování paznehtů.

 

Provozujeme též penzion o 3 apartmánech: www.penzion-biofarma.cz

 

Uložit