Hovězí od Palečků (hovezizfarmy)
OFFLINE

Hovězí od Palečků (hovezizfarmy)

0
1298
Hovězí od Palečků (hovezizfarmy)
...
Blonde ´d Aquitaine, Charolais, Masný simentál
měsíčně
z farmy, e-shop
12 - 20
Hovězí od Palečků
Krusičany 16
Týnec nad Sázavou
Středočeský kraj
25741
Česká republika
739 569 896
-
-

Jsme držiteli značky KRAJE BLANICKÝCH RYTÍŘŮ - REGIONÁLNÍ PRODUKT®!

Naše rodinná farma sídlí v Krusičanech nedaleko Týnce nad Sázavou. Obhospodařujeme přibližně 40 ha zemědělské půdy, na níž pěstujeme krmiva pro naše hospodářská zvířata. Zaměřujeme se zejména na chov skotu masných plemen, v menší míře se také věnujeme chovu ovcí, prasat, drůbeže, králíků a včel. Nosným programem naší farmy je ale chov skotu. Kvalitní hovězí maso získáváme pouze z vlastní produkce. Býky chováme 1,5 - 2 roky ve volném ustájení a předkládáme jim pouze krmiva, která sami vypěstujeme a vyrobíme - obilné šroty, seno a siláže z víceletých i jednoletých pícnin. Po skončení doby výkrmu býky dopravíme na nedaleké jatky, kde sami dohlížíme na průběh porážky.

V roce 2016 jsem na farmě vybudovali bourárnu a chladírnu masa, kterou využíváme ke zrání hovězího masa - po porážce zde maso nejprve zraje 12 dní ve čtvrtích (tzv. suché zrání), poté maso rozporcujeme a dál zraje ve vakuu (tzv. mokré zrání) do té doby, než se maso dostane k zákazníkovi. Zrání masa je velice důležitý proces, při němž získává maso křehkost, šťavnatost a jedinečné aroma. 

Zrání nelze urychlit, nemáme proto maso k dispozici každý den, ale je k dostání na objednávku. V současnosti porážíme 1 - 2 x do měsíce, vždy po naplnění objednávek.

Maso si lze objednat jako BALÍČEK složený z různých druhů předního masa (maso z krku, plece, pupek, kližka, žebro, hrudí) a zadního masa (květová špička, ořech, vrchní šál, spodní šál, velká plec, holubička, loupaná plec, válec)) o celkové hmotnosti 6 nebo 9 kg. 

Každý jednotlivý kousek masa váží 500 - 1500 g.

Pokud máte raději vybrané druhy masa, máme k dispozici nízký nebo vysoký roštěnec, pravou svíčkovou, falešnou svíčkovou, mleté maso, a jsou k dostání v takové hmotnosti, kterou si sami budete přát. Rádi Vám připravíme plátky masa na steaky!

Veškeré ceny naleznete v našem e-shopu na http://www.hovezizfarmy.cz

 

https://www.facebook.com/hoveziodpalecku/

 
ČlánekKategorieVytvořeno
Objednejte si hovězí z farmy od Palečků!Bleskovky2018/02/22 23:16:24
TitulekKategorieVytvořeno
Tento uživatel nemá žádný blog.
2018/01/20
(5) (1)

Mapa