BIOPARK (Biopark)
OFFLINE

BIOPARK (Biopark)

0
2014
BIOPARK (Biopark)
...
Wagyu
-
prodejna, e-shop, výdejní místa
ano
Biopark, s.r.o.
Lipová 270
Lipová
Ústecký kraj
40781
Česká republika
+420 412 391 280
-
-

E-shop: http://www.biohovezi.cz/obchod

Wagyu: http://www.wagyu.cz/

Výdejní místa (Praha, Brno): http://www.biohovezi.cz/vydejni-mista

BIOHOVĚZÍ z Bioparku

Společnost Biopark s.r.o. si jako svůj hlavní cíl vytkla produkci dostupných zdravých potravin v souladu s přírodou. Umělá hnojiva, chemické přípravky, postřiky, hormony a umělé látky u nás nenajdete, nahrazuje je zdravý rozum a citlivé srdce. Bereme ohled na přirozené koloběhy a závislosti přírody, přispíváme k péči a zachování životního prostředí.

Zvířata chovaná na našich farmách jsou krmena čistě rostlinnou stravou rovněž v kvalitě bio, která stejně jako naše pastviny podléhá náročné státní certifikaci bio.

Velký důraz klademe na welfare, psychickou a fyzickou pohodu zvířat. Výsledkem jsou zdravá a spokojená stáda pasoucí se na rozlehlých pastvinách. Celoroční dostatek přirozeného pohybu a volnosti přispívá k fyzické i psychické pohodě zvířat, což má pozitivní vliv na jejich růst a imunitu.

Veškerá námi zpracovávaná zvířata jsou chovaná výhradně na našich farmách, které se nacházejí převážně v malebných chráněných krajinných oblastech v blízkosti hranic

Naše jalovičky a býčci pocházejí pouze z masných plemen (angus, charolais, limousine a wagyu) a mají vždy zaručený původ. Výroba probíhá v bezprostřední blízkosti farmy, zvířata tak nejsou stresována zbytečnými převozy. Naše výrobky jsou dostupné po celý rok.

Kromě velmi přísných veterinárních a hygienických kontrol našeho provozu, která odpovídají mezinárodním požadavkům, procházejí všechny naše farmy a výrobky certifikací KEZ (Kontrola ekologického zemědělství).

Vše potřebuje čas, a tak i naše hovězí zraje dostatečně dlouho ve čtvrtích, aby byla zaručena křehkost a vynikající chuť masa.

Biopark s.r.o. je obchodní a zpracovatelskou firmou zajišťující pro ekologické zemědělce odbyt a finalizaci zemědělských produktů. Patří dnes k největším dodavatelům českých biopotravin do prodejen zdravé výživy i obchodních řetězců v České republice a na Slovensku. Biopark dodává na trh výrobky, u kterých se podařilo dodržet produkční vertikálu od orné půdy, luk a pastvin až po zpracování a naplnila tak doslova koncept „od vidlí po vidličku“, který podléhá certifikaci dle standardů ekologického zemědělství a jehož hlavní výhodou je další zdokonalení kontroly kvality a přímé komunikace mezi spotřebitelem a farmářem.

V projektu biohovězího je zapojeno několik desítek českých farem. Jedná se o ekofarmy z podhorských oblastí, které chovem dobytka na loukách a pastvinách naprosto vyhoví těm nejnáročnějším požadavkům ekologického zemědělství.

Některé z těchto biofarem produkují i biojehněčí, biokuřecí a biomléko.

TitulekKategorieVytvořeno
Tento uživatel nemá žádný blog.
2016/09/01
-
(5) (1)

Mapa