Obrázek kontaktu

Plzeňský kraj

FARMA Jiří Zelený

Jiří Zelený

Drouhaveč 3
Kolinec
34142
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon:
+420 376 594 443
Mobil:
+420 607 610 176


Prodej: ze dvora celoročně

Zrání: ano (7 dní)

Plemena: hereford, masný simentál

Pro objednání masných produktů využijte náš online objednávkový systém: http://www.farmazeleny.cz/.

 

HOVĚZÍ MASO

Důraz na správnou, zdravou a hlavně kvalitní stravu, klade většina z nás. Není pravdou, že kvalita je nedostupná, drahá, neefektivní. To si sami můžete vyzkoušet právě u nás. Cenové hladiny našich zemědělských produktů jsou nastaveny, tak,aby byly dostupné co nejširšímu spektru zákazníků. To, že se jejich řady stále rozšiřují nám potvrzuje, že jsme se vydali správnou cestou: KVALITA ZA ROZUMNOU CENU.

Produkce hovězího masa

K farmě patří, vzhledem k tomu, že nabízí prodej masa, také bourárna a vlastní prodejna v Drouhavči. Moderní prostory, které respektují všechny nejvyšší hygienické požadavky na zpracování, úpravu i prodej masa, vznikly z původní staré stáje.

Býci z vlastního chovu jsou poráženi na jatkách, na farmu se vozí zchlazené maso zpět k desetidennímu zrání, po němž je rozbouráno, vakuově baleno a připraveno pro distribuci. Našimi odběrateli jsou zákazníci z celé ČR, především pak z Plzeňského a Středočeského kraje.

 

Zájemci z bližšího okolí si mohou vybrat a nakoupit buď přímo u nás v prodejně, větším odběratelům, nebo při soustředěných objednávkách, maso rozvážíme vlastními chladícími vozy. Od jara do podzimu je možné naše maso zakoupit (i předem objednat na určený termín) na farmářských trzích nejen v Sušici, ale ta ké na Farmářských trzích v Plzni a ve Strakonicích - naši produkci najdete vždy pod značkou FARMA ZELENÝ ŠUMAVA.

 

Od roku 2013 můžete naše hovězí maso a uzeniny zakoupit ve Farmářském obchodě v Sušici, ulice Americké armády.

 

Domácí uzeniny a širší sortiment masa

Abychom vyhověli přání našich zákazníků, rozšířili jsme naši nabídku o výrobu vlastních uzenin. Již jsme schopni dodat i maso telecí, hovězí dršťky a vnitřnosti.

 

 

Uložit